Trajneri i klubit të hendbollit për femra “Çair”, Basri Latifi është ankuar per referim skandaloz në ndeshjen e javës së dytë të kampionatit kundër Metalurg, si mysafir.

Postimi:

“Nji humbje e pamerituar dhe e hidhur, referim skandaloz me lojtare dy te denuara e karton te kuq dhe 14 min lojtar me pak, arshine te dyfishta si gjithmon! Urime luaneshave te cilat nuk u dorzuan deri ne fund kthehemi me te fortë! Forca Çairi!!!

Metalurg – Çair 27-26”, shkruan trajneri i KHF Cair, Basri Latifi.

Artikulli paraprakIbraimi shkëlqen edhe në kampionat, Shkupi fitoi derbin ndaj Renovës
Artikulli tjetërBill Gates paralajmëron për një problem më të madh sesa koronavirusi