Transferimi i ri i Barcelonës, Clement Lenglet, ka folur për Leo Messin.Ai tha që është shumë i lumtur që s’do të luajë më kundër Messit.

Jam shumë i lumtur që jam këtu, sepse nuk do të luaj më kundër tyre”, tha Lenglet për “Barca TV”.

“Messi është më i miri në botë. Ai i dominon ndeshjet me lehtësi dhe mund të shënojë në çdo moment nga cili pozicion që dëshiron”, shtoi ai.

Image result for Clement Lenglet messi

 

Artikulli paraprakTrump kërcënon Iranin me “pasoja historike”
Artikulli tjetërOsmani: Opozita të kuptojë se vendi nuk ka të ardhme pa BE dhe NATO