Melo bëri një paraqitje fantastike.

Transferimi i Barcelonës në verë, Arthur Melo, ka debutuar në mënyrë fantastike me ekipin e ri.

Ai realizoi gol të jashtëzakonshëm ndaj Tottenhamit.

Melo shënoi me një goditje të fuqishme dhe të saktë nga distanca.

Sfida u mbyll 2:2 ndërsa Barca fitoi me penallti.

Melo bëri një paraqitje fantastike.