Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna, në rrjetin e saj social në Instagram ka publikuar fotografi ku tregon format e saja të trupit, e që pa dyshim, e ka vërtetuar se është ndër këngëtaret më seksi.

Këngëtarja, e cila tashmë është nënë, nuk ka ndalur së befasuari fansat e saj.

Këngëtarja pas një pauze të gjatë në muzikë, u rikthye me disa këngë, ku ndër tjera bëri bashkëpunim edhe me Armend Rexhepagiqin dhe Ylli Limanin.

Ajo gjithashtu ka publikuar edhe një fotografi në Instastory, si shenjë përkrahje për komunitetin LGBT dhe Paradën e Krenarisë e cila po mbahet në Shkup./GazetaExpress/