Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, ka shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në bregdetin turk.

Së bashku me burrin e saj, Patrisin, dhe djalin e tyre, Tianin, Tuna duket se i ka shijuar si më së miri ditët e para të stinës së nxehtë.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe atraktive, duke treguar kohën e mirë që po shijon atje nën gjirin familjar.

Në fotografinë e fundit, këngëtarja ka pozuar në pishinë me bikini teksa ka vënë në pah linjat e theksuara të trupit.
Kur mendoni që përfundoi, atëherë fillon me të vërtetë. Qëndroni të hidratuar, qëndroni gati”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e saj atraktive.

https://www.instagram.com/p/BzQ6f2eF6mc/?utm_source=ig_web_copy_link