Me 12 tetor Prive zbuloi në rubrikën ‘Të pathënat e javës’ se këngëtarja Tuna Sejdi në Afrikë ka xhiruar videoklipin e projektit të ri i cili do të publikohet së shpejti.

Projekti është finalizuar edhe vizualisht i cili u publikua sot.

Kënga quhet ‘Amoni’, videoklipi i së cilës është xhiruar në natyrën dhe ambientet afrikane.

Muzika është punuar nga Armeng Rexhepagiqi me tekst të Aida Barakut, dhe ju mund të ndiqni projektin e saj në videon e mëposhtme.

Artikulli paraprakConte :Nuk duhet të lejojmë që qytetarët e Maqedonisë së Veriut të ndjehen të pasigurt
Artikulli tjetërPresidenti Meta nderohet me titullin më të lartë të Kroacisë