Skena e “The Voice of Greece” është ndezur nga një këngë shqiptare.

Ukrainasja Angelina Statyeva, zgjodhi që në “blind audition” të konkurrojë me këngën “Lule lule”.

Me një zë brilant ajo mahniti me jurinë e “The Voice”.
Gjithë juria preku butonin dhe u kthye për Angelinën.

Ukrainasja elektrizon skenën e “The Voice of Greece” me këngë shqiptare

Ukrainasja elektrizon skenën e “The Voice of Greece” me këngë shqiptare

Publiée par Gazeta Shqip sur Lundi 28 octobre 2019

Artikulli paraprakTrump i jep merita të mëdha këtij qeni, kjo është arsyeja
Artikulli tjetërFitohet shifra më e lartë e lotarisë së Anglisë, ende nuk shfaqet fituesi