Besnik Krapi ka pranuar urimin më të veçantë për ditëlindje.

Jonida Vokshi e ka uruar edhe publikisht bashkëshortin e saj me rastin e ditëlindjes.

Në këtë datë të rëndësishme ajo ka zgjedhur që urimit t’ia bashkangjes disa fotografi të shkëputura nga dasma.

“U rrite u bere per tu martuar!E paç jeten te lumtur aq shume te mire sa ke nusen😂😂😂😂😂Te dua dhe kjo pune ka marre fund! @besnikkrapi ❤️ #33vjetor“, ka shkruar Jonida pranë postimit.

Artikulli paraprakAjri i ndotur paralizon Nju Delhin, shpërndahen miliona maska
Artikulli tjetërFoster: Nëse shënoja, do të ishte pensionim – portieri i Watford ishte pranë golit mbrëmë ndaj Chelsea