Siç u paralajmërua Valza publikon bashkëpunimin me Don Phenom.

Valza Zhegrova orë më parë bëri të ditur se sot publikohet kënga e re e cila është bashkëpunim me Don Phenom, minuta më parë ajo lansoi duetin

Kënga titullohet ‘Andale’ dhe është shoqëruar me videoklip, tekstin e ka shkruar Mixey dhe Don Phenom, ndërsa puna e klipit i është besuar produksionit ‘Imagine’.

Në videon e mëposhtme mund të gjeni bashkëpunimin që jo shumë kush e kishte pritur nga Valza dhe reperi Don Phenom.

Artikulli paraprakArrestohet nëna shqiptare me dy djemt bineq
Artikulli tjetërMiliarderja dhuron skena të nxehta nga jahti 250 milionë dollarësh