Në mbarë vendin sot do kemi mot të ngrohtë me diell dhe me erë të fuqishme të përkohshme nga veriu.

Temperaturat ditore në do të arrijnë në Shkup 30 gradë Celsius, Mavrovë 20, Ohër 26, Manastri 28, Kavadar 32, Kriva pallankë 27, Berov 26, Dojran 34.

Edhe për nesër pritet mot i njëjtë me diell dhe i ngrohtë relativisht.

Artikulli paraprakNuk do ta besoni se me çfarë çmimi shitet piktura e Ramës në Berlin
Artikulli tjetërKoalicionet paszgjedhore do të varen nga ulëset në Kuvend