Për Zlatan Ibrahimovic kjo është kohë pushimesh. Pas protagonizmit në fushën e blertë me fanelën e Milanit ai është duke shijuar pushimet në jaht së bashku me familjen.

Ndërsa udhëton në Costa Azzurra, nuk i shpëton vëmendjes së  paparacëve që e fotografojnë edhe pranë bashkëshortes Helena Seger, me të cilën është prej 20 vitesh. Me ta janë edhe dy djemtë, Maximilian dhe Vincent.

 

Ndërkohë në instagramin e tij, ai publikon edhe një video ndërsa shijon një zhytje duke u hedhur nga jahti dhe shkruan: “Luan në tokë, peshkaqen në det”.

View this post on Instagram

Lion on land, shark at sea #riva

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Artikulli paraprakWhatsApp, opsion të ri për të verifikuar mesazhet “fake” në disa shtete
Artikulli tjetërInteligjenca amerikane paralajmëron për ndërhyrje të mundshme në zgjedhje