Gazetarja e BBC-së, Jen Bartram, si çdo ditë ishte duke transmetuar live parashikimin e motit.

E teksa ndodhej në një plazh të South Shields, një vogëlush shfaqet prapa shpinës së saj dhe nis të bëjë disa kërcime qesharake. Gazetarja nuk e ka vënë re praninë e djalit dhe ka vijuar e pa shqetësuar kronikën.

Por kur ka parë më vonë momentin, nuk ka ngurruar që videon ta publikojë në “Twitter-in” e saj.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

https://twitter.com/JenBartram/status/1289277087409491968?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1289277087409491968%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Ftop-channel.tv%2F2020%2F08%2F11%2Fvideoja-qe-po-ben-xhiron-e-rrjetit-gazetarja-ishte-live-por-vemendjen-e-rremben-vogelushi-mbrapa-saj%2F