Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun është rikthyer fuqishëm në skenën muzikore.

Ajo për këtë fundvit nuk po i ndal projektet e shumta
Së fundmi ajo ka publikuar këngën që titullohet “Shoqnia”.

Kujtojmë që para pesë ditëve, Violeta ka publikuar edhe një këngë tjetër, e cila titullohet “Nusja jonë”.