Në Lipjan dje vjehrri ka sulmuar seksualisht renë e tij.

Policia thotë se i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, transmeton lajmi,net.

“Lipjan 0.11.2018 – 20:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Ashkali, pasi që ka sulmuar seksualisht renë e tij viktimën femër K-Ashkalike. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtj”, njofton policia.