Gjatë ditës së sotme është publikuar projekti mes Gjikos e Skerdit me titull ‘Si Bugatti’.

Kënga është punuar e tëra në Redbox ndërkaq për klipin u përkujdes Entermedia, xhirimet e të cilit u realizuan në Gjermani.

Projekti është mirëpritur nga publiku madje shpërndarjet dhe klikimet për këtë këngë sa vijnë e rriten.

Artikulli paraprakShkup, transporti publik i lirë por pa mundësi për zgjedhje
Artikulli tjetërDëshira për shoping së shpejti mund të klasifikohet si sëmundje mendore