Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në zonën e Livades në Shkodër. 

Media mëson se viktima është Endri Mustafa.

Raportohet b se viktima kishte tre ditë i zhdukur dhe familjarët kishin bërë denoncim.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes teksa Policia ka shkuar në vendngjarje.