Kujtim Koxha është autori i vrasjes së trefishtë dhe plagosjes së një personi më fshatin Shelli të Matit.

Ai është arrestuar rreth një orë pasi kreu krimin, ndërsa mes viktimave ishin dy punonjës të Bashkisë, dhe dy banorë.

Por Kujtim Koxha është një emër i njohur nga banorët e kësaj zone dhe jo vetëm, pasi është kryetarë i Partisë Socialiste në Mat.

Artikulli paraprakShtip, arrestohet 16 vjeçari tek i cili u gjet marijuanë
Artikulli tjetërNë Zvicër do t’u ndalohet përjetësisht pedofilëve të punojnë me fëmijët