Wanda Nara e ka publikur imazhin me të cilin po ‘djeg’ rrjetin.

Bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardi, Wanda Nara, e ka ‘ndezur’ rrjetin me një postim të fundit në Instagram.

Ajo aksidentalisht i ka zbuluar gjoksin pa sytjena mikes së saj, Giorgina Venturini, e cila është prezantuese e emisionit sportiv “Tiki-Taka”.

Wanda është analiste sporti në televizionin italian.

Artikulli paraprakFitohet shifra më e lartë e lotarisë së Anglisë, ende nuk shfaqet fituesi
Artikulli tjetërJa sa seksi duket Tayna, duke bërë… (foto)