Aktori amerikan, Will Smith, pas përfundimit të Kampionatit Botëror, ka falënderuar këngëtarin Nick Jam për ftesën që ia bëri që të realizonin himnin e Botërorit, “Live It Up” si dhe këngëtaren nga Kosova, Era Istrefi.

“Era Istrefi, ti je e bukur dhe shpirt delikat. Të çmoj. Vazhdo të buzëqeshësh”, ka shkruar Will Smith.

Hapjen e finales së Kamionatit Botëror “Rusia 2018”, ku Franca ka mposhtur Kroacinë me rezlutat 4:2 janë ngjitur në skenë për ta bërë, këngëtarja kosovare Era Istrefi me Will Smith dhe Nicky Jam me këngën “Live it Up”.

Artikulli paraprakHahn në Shkup dhe Tiranë, por nuk takon Ivanovin dhe Bashën
Artikulli tjetër“Dura”, Bekteshi: 500 vende të reja pune në rajonin e Shkupit (Foto)