Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi gjatë qëndrimit të tij në Beograd në një intervistë për N1 ka theksuar se marrëdhëniet Maqedoni-Serbi janë në nivel të kënaqshëm, por se sipas tij gjithmonë ka hapësirë dhe mundësi për më mirë.

 

Artikulli paraprakHarvey Weinstein do t’i dorëzohet policisë
Artikulli tjetërKE-ja vlerëson pozitivisht reformat e Maqedonisë në ekonomi