Modelja e njohur, Xhesika Berberi vlerësohet për bukurinë natyrale.

Ajo konsiderohet si një nga femrat më të bukura shqiptare dhe kjo dëshmohet edhe në paraqitjet që ajo bën.

Biondina seksi është aktive edhe me postimet në rrjete sociale, në një imazh të publikuar në ‘Instagram’, Xhesika është dukur mahnitëse dhe mjaft e këndshme derisa jashtë mbizotëronin temperatura të ulëta.

Kujtojmë që modelja jeton në Amerikë ku edhe po zhvillon karrierën në modelim.