Këngëtarja Zaimina Vasjari sot e ka ditëlindjen.

Këngëtarja Zaimina Vasjari, sot feston ditëlindjen e saj të 32-të, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur nga vetë këngëtarja e cila i ka postuar disa InstaStory në të cilat shihen urimet e shumta që i kanë dërguar, familjarë, miq, e kolegë.

Gjatë viteve të fundit Zaimina ka arritur suksese të mëdha me muzikë dhe sot, ani pse po fokusohet në rritjen e vajzës, publiku e ndjekin dhe interesohen të dinë çfarë bën dhe me çka merret sot këngëtarja seksi.

Kujtojmë se dhuratat për Zaiminën kanë nisur disa ditë para ditëlindjes e edhe sot sigurisht se do të pranoj ndonjë.