Ka tash e një kohë që dyshohet mbi një lidhje të futbollistit kosovar Eros Grezda dhe prezantueses bukuroshe nga Shqipëria, Nevina Shtylla.

Fotot e përbashkëta dhe komentet nëpër postime pothuajse nuk i lanë më hapësirë dilemave duke konfirmuar romancën më të re në shoubiz.

E vulën ia ka dhënë vetë Nevina në programin sportiv që drejton në Top Channel.

E provokuar nga Manushi, i cili i përmendi Grezdën, ish-Miss Shqipëria ka reaguar duke i mbyllur gojën kolegut.
Kaq ka mjaftuar që një gjest i tillë të lë të kuptohet se Grezda dhe Shtylla po shijojnë një romancë e cila pavarësisht se mund të synohet të mbahet private nga prezantuesja, është goxha e vështirë për të mos u kuptuar nga publiku.