Këngëtarja e njohur, Teuta Selimi ka sjellur projektin më të ri.

“Zemrën fale” titullohet kënga e cila ka ardhur së bashku me videoklip.

Këtë herë tekstin e këngës e ka bërë Endrit Mumajesi, ndërsa vjen me muzikë të Anxhelo Koci.
Kjo këngë tashmë gjendet në kanalin ‘Youtube’ dhe sigurisht pritet të pëlqehet nga adhuruesit e këngëtares.