Mesfushori spanjoll, Xavier Hernández Creus, ka thënë se nuk ka shanse që Neymar të kthehet në Barcelonë.

“Kam lexuar shumë lajme dhe jam i informuar për çdo gjë rreth futbollit. Shoh zero shanse që Neymar të kthehet në Barcelonë”, ka thënë Creus për Cadena SER.