Kombëtarja e Holandës s’mund të llogaris në yllin, Donny van de Beek për Kampionatin Europian EURO20.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja e Kombëtares së Holandës në rrjetet sociale.

Mesfushori i Manchester Unitedit ka pësuar një lëndim dhe kjo është arsyeja pse ai do të mungoj në EURO20 që nis nga dita e premte (11 qershor).

Trajneri Frank de Boer nuk do të ftoj asnjë zëvendësues për Van de Beekin.

Kujtojmë që në EURO20, Holanda do të luajë kudnër Ukrainës, Austrisë dhe Maqedonisë Veriore.

Artikulli paraprakCovid-19 në Shkup, brenda 24 orëve asnjë pacient nuk është paraqitur për trajtim spitalor
Artikulli tjetërÇfarë duhet të bëni për të mbrojtur flokët nga rrezet e dëmshme të diellit dhe klori